خبرنامه | نوتیفیکیشن | خرید از خارج

سایت پرسیما از دی ماه ۱۳۹۰ شروع به کار کرده است که نسخه قدیم بر روی پلتفرم رایگان بلاگفا قرار داشت و در دی ماه ۱۳۹۱ از نسخه جدید آن رونمایی شد. پرسیما از ابتدای حروف سه واژه انگلیسی Persian Internet Marketing  به معنای بازاریابی اینترنتی پارسی گرفته شده است و هدف از ایجاد پرسیما که بر پایه بازاریابی اینترنتی درون گرا شکل گرفته ، آموزش ، تولید محتوا و ارتقا سطح آگاهی کاربران در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است.

مطالب آموزشی ، در ۳۰ روز اول پس از انتشار غالبا به صورت رایگان در وب سایت منتشر می شوند و پس از آن در دسته بندی مطالب ویژه قرار می گیرند و کاربران برای مطالعه آن ها لازم است اشتراک ویژه وب سایت را خریداری نمایند. لازم به ذکر است اغلب مطالب مربوط به دسته بندی تحقیقات بازاریابی اینترنتی از ابتدای انتشار به عنوان مطالب ویژه محسوب می شوند. در بخش نمودارهای بازاریابی اینترنتی سعی می کنم نمودارهای سایت هایی مانند emarketer ، marketingcharts و … که امکان استفاده در ایران دارند را به فارسی برگردانده و در اختیار شما قرار دهم تا در استراتژی های بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود از آن ها استفاده کنید. اکثر مطالب این بخش ، در طی چند ماه یا چند سال آینده در ایران اجرایی خواهند شد بنابراین شما با مطالعه آن ها از رقبای خود جلوتر خواهید بود.

از شما دعوت می کنم در خبرنامه سایت عضو شوید تا در اسرع وقت جدیدترین مطالب منتشر شده در وب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.

موفق و پیروز باشید.