خبرنامه | نوتیفیکیشن | خرید از خارج

۱۸ مهر ۱۳۹۵

کسب درآمد با مشاوره اینترنتی و تلفنی

در اینترنت در حال جستجو در مورد یک سوال حقوقی بودم که به وب سایتی برخورد کردم که ایده جالبی داشت. آدرس وب سایت را به یاد نمی آورم اما ایده ای برای این مطلب وبلاگ به ذهنم رسید که چطور می توان از طریق مشاوره تلفنی و اینترنتی درآمد زایی کرد. در این مطلب با این دو راهکار آشنا می شوید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک 1 روزه را خریداری نمایید. با پرداخت مبلغ 1000 تومان می توانید به مدت 1 روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه کنید.  
۱۳ مهر ۱۳۹۵
لوگوی گوگل ادوردز

مدیریت کمپین تبلیغات در گوگل چیست؟

در بین روش های تبلیغات اینترنتی شاید به جرات بتوان گفت تبلیغات در موتورهای جستجو خصوصا تبلیغات در گوگل ، روشی بسیار مفید است. خیلی از کاربران اینترنتی در ایران با تبلیغات گوگل آشنا نیستند. با صحبتی که با افراد تحصیل کرده و حتی فارغ التحصیل رشته های IT ، کامیپوتر و ... داشته ام تبلیغات گوگل را از نتایج ارگانیک (رایگان) در گوگل تشخیص نمی دهند. اگر این مطلب را بخوانید با مباحثی شما را آشنا می کنم که در زمینه تبلیغات اینترنتی ، دیدگاه شما به کل متفاوت خواهد شد. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک 1 روزه را خریداری نمایید. با پرداخت مبلغ 1000 تومان می توانید به مدت 1 روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه کنید.  
۴ مهر ۱۳۹۵
پارک کردن دامین در وردپرس

اصلاح فونت ها در دامین پارک شده

در این مطلب ، نکته ای در زمینه مدیریت وب سایت های وردپرسی را به شما آموزش می دهم که این مورد را برای وب سایت پرسیما در طی چند روز ، با تحقیق در سایت های ایرانی و خارجی حل کردم و می خواهم تجربه خود را با شما به اشتراک بگذارم. پشتیبانی هاست و قالب وردپرس هر دو مراجعه به برنامه نویس را برای حل مشکل پیشنهاد می کنند اما شما خود می توانید مشکل را حل کنید. اگر دامین وب سایت شما ir. است و می خواهید در گوگل تبلیغ کنید ، همان طور که می دانید گوگل ، وب سایت های با دامین ir. را برای تبلیغ نمی پذیرد و این مطلب بسیار برای شما مفید است و توصیه می کنم حتما این مطلب را بخوانید.
۳۰ شهریور ۱۳۹۵

فروش اشتراک و تبلیغات ، دو روش درآمد زایی وب سایت ها

پیشتر در مطلب آینده تبلیغات اینترنتی چگونه است در مورد استفاده کاربران اینترنتی از بلاک کننده های تبلیغات ، مطلبی نوشته بودم. در آن مطلب در خصوص میزان استفاده کاربران از بلاک کننده های تبلیغات نیز نموداری قرار دادم که با مطالعه آن پی به اهمیت ماجرا برده اید. اما در این مطلب ، نموداری وجود دارد که با مطالعه آن روش های درآمد زایی وب سایت ها شامل فروش اشتراک و نمایش تبلیغات را مشاهده می کنید. همچنین ویدئویی در این مطلب قرار داده ام که روش استفاده از افزونه های بلاک کننده تبلیغات که قابل نصب بر روی مرورگرها هستند را نشان می دهد. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک 1 روزه را خریداری نمایید. با پرداخت مبلغ 1000 تومان می توانید به مدت 1 روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه کنید.  
۲۸ شهریور ۱۳۹۵
تشخیص تکنولوژی وب سایت

آموزش تشخیص وب سایت های وردپرسی

طبق آمار رسمی سایت وردپرس انگلیسی ، بیش از ۲۵ درصد کل وب سایت های دنیا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند. میزان استفاده از این سیستم مدیریت محتوا در ایران نیز بسیار زیاد است و بیشتر از این نیز خواهد شد. اما سوالی که پیش می آید این است که شاید تمایل داشته باشید بدانید ، وب سایتی که بازدید می کنید آیا از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کند یا خیر و اینکه اگر بر مبنای وردپرس ساخته شده است از چه قالبی در حال استفاده است که در این مطلب این موارد را به شما آموزش می دهم.
۲۳ شهریور ۱۳۹۵
استفاده از قفل امنیتی برای عدم کپی برداری از محتوا

استفاده از قفل گذاری در فرایند فروش محتوا

در صورتی که محتوایی ایجاد می کنید که زمان زیادی بر روی آن می گذارید و می خواهید پس از ایجاد ، آن را به فروش برسانید و درآمد زایی کنید اما تاکنون از این کار ضررهای زیادی به علت کپی شدن محتوای ایجاد شده متحمل شده اید ، به شما توصیه می کنم این مطلب از وبلاگ را تا انتها بخوانید. سیستمی برای قفل گذاری بر روی محتوای ایجاد شده در این مطلب معرفی می شود که امنیت بسیار بالایی دارد و احتمال کپی شدن مطالب شما با استفاده از این سیستم بسیار پائین می آید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک 1 روزه را خریداری نمایید. با پرداخت مبلغ 1000 تومان می توانید به مدت 1 روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه کنید.  
۲۱ شهریور ۱۳۹۵
سایت خرید گروهی

آشنایی با سیستم های خرید گروهی

ایده ی وب سایت هایی که در خارج از کشور با موفقیت زیادی مواجه شده اند در کشور ما هم از نمونه های داخلی آن ها ، استقبال خوبی شده است. یکی از این مدل ها ، سیستم های خرید گروهی هستند که در این مطلب ، روش کاری آن ها به شما توضیح داده می شود تا در صورت تمایل از آن ها در کسب و کار خود استفاده کنید.
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
سایت تبولا

اجرای ایده سایت Taboola توسط ای نتورک

چند مدتی است که در مورد ایده سایت تبولا (Taboola) می خواهم برای شما مطلبی بنویسم. چون در اکثر خبرنامه سایت هایی که در ایران به تولید محتوا در زمینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی می پردازند عضو هستم و مطالب آن ها را می خوانم ، به تازگی ، ایمیلی از طرف سایت ای نتورک در مورد کمپینی به نام کمپین RSS Feed دریافت کردم که از شما دعوت می کنم این مطلب را بخوانید و با ایده سایت خارجی و نمونه داخلی آن آشنا شوید.
۱۴ شهریور ۱۳۹۵
قالب HTML ایمیل

اصلاح فونت های فارسی در بازاریابی ایمیلی

دو نوع ارسال ایمیل در بازاریابی ایمیلی داریم. یکی متن ساده (Plain-Text) و دیگری با قالب HTML. در بازاریابی ایمیلی وب سایت های مختلف در ایران ، حتی بعضی برندهای بزرگ متوجه شده ام که از فونت های فارسی سفارشی در قالب ایمیل استفاده نمی شود. در این مطلب کدهایی که باید در بازاریابی ایمیلی خود استفاده کنید تا این مورد را برطرف نمایید همراه با آموزش ، مشاهده و می توانید با لینکی در انتهای مطلب آن ها را دانلود نمایید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک 1 روزه را خریداری نمایید. با پرداخت مبلغ 1000 تومان می توانید به مدت 1 روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه کنید.  
۹ شهریور ۱۳۹۵
نمودارهای بازاریابی

فواید استفاده از نمودارهای بازاریابی اینترنتی

افرادی که کسب و کاری در اینترنت دارند باید مدام اطلاعات خود را به روز رسانی کنند. این به روز رسانی با انواع محتوا از جمله محتوای ویدئویی ، صوتی ، تصویری و متنی صورت می گیرد. در کشور ما ، در حال حاضر ، تمامی انواع محتوا ایجاد می شوند و مخاطبین خاص خود را نیز دارند. اما در دسته بندی محتوای تصویری ، مرجعی برای ارائه نمودارهای بازاریابی اینترنتی وجود ندارد. بنابراین این فقدان محتوا در وب فارسی باعث شد بخشی به نام نمودارهای بازاریابی اینترنتی در وب سایت پرسیما ایجاد شود که جدیدترین نمودارها در این بخش ارائه می شوند. لطفا ادامه متن را مطالعه کنید تا نکات جالبی در خصوص استفاده از نمودارها به شما بگویم.