در خبرنامه سایت عضو شوید
شبکه های اجتماعی
یک سوم مردم جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند
۱۵ تیر ۱۳۹۵
نوتیفیکیشن موبایل
ارسال مطالب سایت های وردپرسی با نوتیفیکیشن موبایل
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نمایش همه

آینده تبلیغات اینترنتی چگونه است؟

یکی از روش های درآمد زایی وب سایت ها در اینترنت ، نمایش تبلیغات است. در کشور ما ایران که این موضوع با کیفیت بعضا پائینی هم ارائه می شود یعنی تبلیغات بیشمار ، در رنگ های مختلف که دید نازیبایی به وب سایت ها داده است. البته در این زمینه در حال درآمد زایی خوبی هم هستند به همین دلیل در یک بازه زمانی ، شاهد ایجاد قارچ گونه سایت های خبری زیادی بودیم. در این مطلب دو نمودار مربوط به کاربران اینترنت در آمریکا و نرم افزارهای بلاک کننده تبلیغات و تحلیل های من در این زمینه و همچنین میزان درآمد سایت های تابناک ، ورزش ۳ و ... را مشاهده می کنید.

لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید.

با پرداخت مبلغ ۱۰،۰۰۰ تومان می توانید به مدت ۷ روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه و سوالات خود را در قسمت نظرات بپرسید.

 

محمد مهدی هاتفی
محمد مهدی هاتفی
لطفا از مطالب با ذکر منبع : پرسیما استفاده نمایید. در صورتی که این مطلب توانسته است به شما کمک کند می توانید آن را با کلیک بر روی آیکن های موجود در پائین هر مطلب در شبکه های اجتماعی و پیام رسان مانند تلگرام به اشتراک بگذارید و برای دریافت مطالب بعدی در خبرنامه وبلاگ عضو شوید. صرفا حضور در همایش ، کنفرانس و سمینار برای آموزش بازاریابی اینترنتی کافی نیست ، بنابراین سعی می کنم مطالبی که در این وبلاگ می نویسم را بر روی وب سایت پرسیما و وب سایت های دیگر مورد آزمایش قرار داده و نحوه اجرا و تجربیات خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم.