تشخیص وب سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک

استزاتژی بازاریابی درون گرا
پیدا شدن توسط مشتری به جای پیدا کردن مشتری
۲ مهر ۱۳۹۶
آینده سئو چه می شود؟
۱۵ مهر ۱۳۹۶
نمایش همه

تشخیص وب سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک

بک لینک در سئو

Backlink (بک لینک) و یا همان لینک بازگشتی به وب سایت، از ابتدا موضوع بسیار مهمی در سئو بوده است. لینک بازگشتی همان لینکی است که وب سایت های دیگر به وب سایت شما می دهند و این کار اعتبار وب سایت شما را بالا می برد. در این مطلب، به شما آموزش می دهم که چگونه از میان وب سایت های مختلف، وب سایتی که مناسب برای شما است را برای گرفتن بک لینک انتخاب کنید. همچنین روش گرفتن بک لینک از وب سایت های مختلف و بررسی بک لینک وب سایت های رقیب را نیز به شما آموزش می دهم. روشی که در این مطلب یاد می گیرید یک روش کاملا متداول در میان سئوکارها است.

لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید.

کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.

 

محمد مهدی هاتفی
محمد مهدی هاتفی

در صورتی که این مطلب توانسته است به شما کمک کند می توانید آن را با کلیک بر روی آیکن های موجود در پائین هر مطلب در شبکه های اجتماعی و پیام رسان مانند تلگرام به اشتراک بگذارید و برای دریافت مطالب بعدی در خبرنامه وبلاگ عضو شوید.
صرفا حضور در همایش ، کنفرانس و سمینار برای آموزش بازاریابی اینترنتی کافی نیست ، بنابراین سعی می کنم مطالبی که در این وبلاگ می نویسم را بر روی وب سایت پرسیما و وب سایت های دیگر مورد آزمایش قرار داده و نحوه اجرا و تجربیات خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم.