در خبرنامه سایت عضو شوید
کسب و کار اینترنتی
آینده کسب و کارهای اینترنتی در ایران چگونه است؟
۲۹ تیر ۱۳۹۵
نقشه حرارتی
استفاده از نقشه حرارتی برای رهگیری کاربران در وب سایت
۵ مرداد ۱۳۹۵
نمایش همه

آموزش بازاریابی اینترنتی بین المللی با ابزارهای گوگل

بازاریابی اینترنتی بین المللی

در صورتی که تولید کننده محصولی هستید که قابلیت صادرات دارد و یا یک شرکت بازرگانی هستید که در زمینه صادرات محصولات ایرانی فعالیت می کنید ، در این مطلب با کمک ابزارهای گوگل به شما روشی را آموزش می دهم که برای بازاریابی بین المللی محصولات شما سودمند خواهد بود. در این مطلب با ذکر مثال صادرات پسته به کشور ترکیه ، این روش را به شما توضیح می دهم.

لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید.

با پرداخت مبلغ ۱۰،۰۰۰ تومان می توانید به مدت ۷ روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه و سوالات خود را در قسمت نظرات بپرسید.

 

محمد مهدی هاتفی
محمد مهدی هاتفی
لطفا از مطالب با ذکر منبع : پرسیما استفاده نمایید. در صورتی که این مطلب توانسته است به شما کمک کند می توانید آن را با کلیک بر روی آیکن های موجود در پائین هر مطلب در شبکه های اجتماعی و پیام رسان مانند تلگرام به اشتراک بگذارید و برای دریافت مطالب بعدی در خبرنامه وبلاگ عضو شوید. صرفا حضور در همایش ، کنفرانس و سمینار برای آموزش بازاریابی اینترنتی کافی نیست ، بنابراین سعی می کنم مطالبی که در این وبلاگ می نویسم را بر روی وب سایت پرسیما و وب سایت های دیگر مورد آزمایش قرار داده و نحوه اجرا و تجربیات خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم.