گوگل ادوردز
انجام تبلیغات سفارشی در تبلیغات گوگل
۲۱ آذر ۱۳۹۶
بازدید کنندگان وب سایت خود را بیشتر بشناسید
۱۰ دی ۱۳۹۶
نمایش همه

تبلیغات موبایل، همچنان در حال رشد است

در حال بررسی نمودارهای بازاریابی اینترنتی بودم که به نموداری برخوردم که در مورد پیش بینی صرف هزینه بر تبلیغات موبایل بود. بر اساس پیش بینی هایی که صورت گرفته است تا سال ۲۰۱۹، ۶۲% کل هزینه های تبلیغات دیجیتال، بر روی تبلیغات موبایل خواهد بود و احتمالا این روند، همچنان ادامه خواهد داشت. بنابراین بخش اعظم ذهن خود را در کسب و کار اینترنتی که راه اندازی می کنید به بحث نسخه ریسپانسیو وب سایت، پروژه AMP و اپلیکیشن موبایل بگذارید.

به این نمودار توجه کنید. این نمودار در بخش تحقیقات بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است.

سهم موبایل از تبلیغات دیجیتال بین سال های 2017 تا 2019

از این نمودار می توانید در تحقیقات، پروژه های درسی و دانشگاهی، ارائه ها، کنفرانس ها و یا هر جایی که می خواهید افرادی را متقاعد کنید که تبلیغات موبایل بسیار مهم است استفاده نمایید.

منبع : پرسیما

 
محمد مهدی هاتفی
محمد مهدی هاتفی
در صورتی که این مطلب توانسته است به شما کمک کند می توانید آن را با کلیک بر روی آیکن های موجود در پائین هر مطلب در شبکه های اجتماعی و پیام رسان مانند تلگرام به اشتراک بگذارید و برای دریافت مطالب بعدی در خبرنامه وبلاگ عضو شوید. صرفا حضور در همایش ، کنفرانس و سمینار برای آموزش بازاریابی اینترنتی کافی نیست ، بنابراین سعی می کنم مطالبی که در این وبلاگ می نویسم را بر روی وب سایت پرسیما و وب سایت های دیگر مورد آزمایش قرار داده و نحوه اجرا و تجربیات خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم.

پاسخ دهید