در خبرنامه سایت عضو شوید
کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی و تولید محتوا
روش های کسب درآمد از طریق تولید محتوا و وبلاگ نویسی
۱۳ تیر ۱۳۹۵
آینده تبلیغات اینترنتی چگونه است؟
۲۰ تیر ۱۳۹۵
نمایش همه

یک سوم مردم جهان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند

شبکه های اجتماعی

بر اساس تحقیقی که توسط موسسه بازاریابی emarketer انجام شده است ، در سال ۲۰۱۶ بیش از یک سوم مردم جهان از شبکه های اجتماعی به صورت مستمر استفاده می کنند. در این مطلب دو نمودار نرخ نفوذ و تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سراسر جهان بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰ و  همچنین نرخ نفوذ و تعداد کاربران شبکه های اجتماعی موبایل در سراسر جهان در همین بازه زمانی نشان داده شده است.

لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید.

با پرداخت مبلغ ۱۰،۰۰۰ تومان می توانید به مدت ۷ روز تمامی مطالب ویژه در وب سایت را مطالعه و سوالات خود را در قسمت نظرات بپرسید.

 

محمد مهدی هاتفی
محمد مهدی هاتفی
لطفا از مطالب با ذکر منبع : پرسیما استفاده نمایید. در صورتی که این مطلب توانسته است به شما کمک کند می توانید آن را با کلیک بر روی آیکن های موجود در پائین هر مطلب در شبکه های اجتماعی و پیام رسان مانند تلگرام به اشتراک بگذارید و برای دریافت مطالب بعدی در خبرنامه وبلاگ عضو شوید. صرفا حضور در همایش ، کنفرانس و سمینار برای آموزش بازاریابی اینترنتی کافی نیست ، بنابراین سعی می کنم مطالبی که در این وبلاگ می نویسم را بر روی وب سایت پرسیما و وب سایت های دیگر مورد آزمایش قرار داده و نحوه اجرا و تجربیات خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذارم.