۲۸ آبان ۱۳۹۶
تحقیقات بازار

استفاده از گوگل در انجام تحقیقات بازار

زمانی که می خواهید از علاقه مردم در یک منطقه یا یک کشور در مورد موضوعی خاص مطلع شوید باید تحقیقات بازار انجام دهید. یک روش تحقیقات بازار که به شما علاقه مردم یک کشور را نشان می دهد روند تعداد جستجوهای آن ها در گوگل است. هر چه تعداد جستجو در مورد کلید واژه خاصی بیشتر باشد نشان دهنده علاقه مردم به آن زمینه است. به شما توصیه می کنم که حتما در ابتدا این مطلب را بخوانید و پس از آن، مطلب آموزش بازاریابی اینترنتی بین المللی با ابزارهای گوگل را نیز که با مثال صادرات پسته به کشور ترکیه، روش انجام بازاریابی اینترنتی بین المللی را به شما نشان می دهد مطالعه کنید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۲۲ آبان ۱۳۹۶
اتوماسیون در بازاریابی ایمیلی

از اتوماسیون در بازاریابی ایمیلی استفاده کنید

چند وقتی است که در پنل های بازاریابی ایمیلی، بخشی به نام اتوماسیون اضافه شده که در این مطلب بیشتر در مورد این بخش و کاربردهای آن توضیحاتی را به شما ارائه می دهم. همچنین در این آموزش، روش انجام اتوماسیون بر روی پنلی که در مطلب بهترین پنل ارسال ایمیل در بازاریابی ایمیلی چیست معرفی کردم را به عنوان نمونه پنل ارسال ایمیل با تصویر به شما نشان می دهم. فقط قبل از شروع مطالعه این مطلب به یاد داشته باشید که همه کارها به سرعت در حال اتوماسیون شدن هستند و بازاریابی ایمیلی هم از این قاعده مستثنی نیست و هر چه سریع تر باید برای استفاده از این قابلیت آمادگی لازم را کسب کنید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۱۴ آبان ۱۳۹۶

آینده دیجی کالا چه می شود؟

چند روز پیش، دیجی کالا از جمعی از فعالان رسانه ای در حوزه آی تی برای بازدید از این شرکت دعوت کرده بود که در دیجی مگ هم مطلبی در این زمینه نوشته و ویدئویی گذاشته بود. در صحبت های مدیر عامل دیجی کالا، چند موضوع به عنوان برنامه های آتی دیجی کالا دیده میشد که با توجه به پادکست هایی که در مورد شرکت آمازون شنیده بودم تصمیم گرفتم در مورد آینده احتمالی دیجی کالا مطلبی بنویسم. همچنین در این مطلب، در مورد فرصت های موفقیت فروشگاه های اینترنتی کوچک در رقابت با فروشگاه های اینترنتی بزرگ نیز نکاتی را بیان کرده ام.
۷ آبان ۱۳۹۶
ایده پردازی در تجارت الکترونیک

بهترین ایده در تجارت الکترونیک چیست؟

در یکی از جلسات پرسش و پاسخ در اینستاگرام، یکی از کاربران، سوالی پرسید که موضوع این مطلب همان سوال کاربر است که جواب وی را دادم و تصویر سوال و جواب را نیز در این مطلب برای شما گذاشته ام ولی این سوال اینقدر خوب بود که تصمیم گرفتم آن را در قالب یک مطلب وبلاگ بنویسم. به شما توصیه می کنم که حتما این مطلب را بخوانید چون ممکن است مطالبی که در آن گفته شده، ایده ای را در ذهن شما ایجاد کند. هدفم از نوشتن این مطلب، گفتن ایده نیست بلکه می خواهم ذهن شما را درگیر کنم تا بعد از مطالعه این مطلب، شما خود یک ایده خوب پیدا کنید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۳۰ مهر ۱۳۹۶
بهینه سازی موتورهای جستجو برای بینگ

سئو بینگ را جدی بگیرید

در حال تحقیق بر روی سئو بودم که به نموداری برخورد کردم که آمار بسیار جالبی را نشان می دهد. احتمالا چند مدتی است که اگر سیستم آماری وب سایت خود را بررسی کرده باشید متوجه شده اید که تعداد ورودی ها از موتور جستجوی بینگ در حال افزایش است و این امر اهمیت شروع کار بر روی سئو بینگ را نشان می دهد. در این مطلب، یک نمودار که نشان دهنده سهم هر کشور از تعداد جستجوهای بینگ است را به شما نشان می دهم و تصویری از محیط ابزار وبمسترها در بینگ را قرار داده و چند نکته سئویی در این زمینه را با شما به اشتراک می گذارم.
۲۴ مهر ۱۳۹۶
آینده بازاریابی ایمیلی

بهترین روش انجام بازاریابی ایمیلی در زمان حال و آینده

بازاریابی ایمیلی، یکی از روش های انجام بازاریابی اینترنتی است. بعضی بازاریابان اینترنتی معتقدند که بازاریابی ایمیلی اثربخشی خود را از دست داده است اما بعضی دیگر با این نظر مخالفند. در این مطلب، در مورد روش انجام بازاریابی ایمیلی در شرکت های پیشرو در زمان حال و وضعیت این نوع از بازاریابی در آینده به شما اطلاعاتی خواهم داد که در صورت مطالعه آن ها، از بسیاری از رقبای خود پیشی خواهید گرفت. همچنین ایده ای در این مطلب به صاحبان پنل های ارسال ایمیل می دهم تا در صورتی که از آن بی خبر هستند هر چه سریع تر پنل های خود را مجهز به این امکان کنند تا در ارائه آن به کاربران خود آماده باشند. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۱۵ مهر ۱۳۹۶

آینده سئو چه می شود؟

مطالب زیادی در اینترنت چه در وب سایت های داخلی و چه خارجی وجود دارد که در مورد سئو توضیحات مفیدی می دهند. در این مطلب می خواهم در مورد آینده سئو به شما توضیحاتی بدهم. توصیه می کنم که این مطلب را بخوانید و از هم اکنون برنامه ریزی های لازم را برای آن انجام دهید. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۹ مهر ۱۳۹۶
بک لینک در سئو

تشخیص وب سایت های مناسب برای گرفتن بک لینک

Backlink (بک لینک) و یا همان لینک بازگشتی به وب سایت، از ابتدا موضوع بسیار مهمی در سئو بوده است. لینک بازگشتی همان لینکی است که وب سایت های دیگر به وب سایت شما می دهند و این کار اعتبار وب سایت شما را بالا می برد. در این مطلب، به شما آموزش می دهم که چگونه از میان وب سایت های مختلف، وب سایتی که مناسب برای شما است را برای گرفتن بک لینک انتخاب کنید. همچنین روش گرفتن بک لینک از وب سایت های مختلف و بررسی بک لینک وب سایت های رقیب را نیز به شما آموزش می دهم. روشی که در این مطلب یاد می گیرید یک روش کاملا متداول در میان سئوکارها است. لطفا برای مشاهده متن کامل این مطلب، اشتراک مطالب ویژه را خریداری نمایید. کاربر جدید هستید؟ با کلیک بر روی این لینک، ۷ روز رایگان مطالب ویژه سایت را بخوانید.  
۲ مهر ۱۳۹۶
استزاتژی بازاریابی درون گرا

پیدا شدن توسط مشتری به جای پیدا کردن مشتری

زمانی که ۵ سال پیش برای اولین بار، بازاریابی درون گرا (Inbound Marketing) را به بازار ایران آوردم (این لینک و این لینک را مشاهده کنید) می دانستم که روزی در ایران نیز مانند کشورهای غربی از این روش بازاریابی استقبال زیادی خواهد شد. در این مطلب، این روش بازاریابی را مجددا به شما توضیح می دهم.
۲۷ شهریور ۱۳۹۶

استفاده از دیتا استودیو گوگل در تبلیغات بنری

پیشتر مطلبی با عنوان تبلیغات بنری ثابت و پرداخت بر مبنای تعداد سشن در وبلاگ نوشته بودم که برای تکمیل آن و همچنین معرفی خدمت دیتا استودیو گوگل این مطلب را می نویسم. در این مطلب به شما آموزش می دهم که چگونه بدون نیاز به دسترسی دادن به دیگران برای مشاهده سشن های ثبت شده در گوگل انلیتیکس، اطلاعات را با آن ها به اشتراک بگذارید.